sklep@marifashion.pl +48 513 868 446
0

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Witam.
Jest mi bardzo miło że należycie do grona moich klientek. Zależy mi na tym, abyście były zadowolone z moich produktów i obsługi. I żebyście były spokojne o swoje dane osobowe. Zrealizowane dla Was zamówienia wymaga przetwarzania przeze mnie Waszych danych, chociażby takich jak Imię, Nazwisko i adres.

Administratorem Waszych danych jest MARI FASHION Ewelina Tomczyk, Czeladż 41-253, ul. 3 Szyb 2/8. NIP 646 252 47 52, REGON 380027763.

Moim nadrzędnym celem jest zapewnienie Użytkownikom serwisu ochrony prywatności,gdyż ochrona danych jest kwestią zaufania, a zaufanie jest dla mnie bardzo ważne. Aby użytkownik mojego serwisu czuł się bezpiecznie, przy przetwarzaniu danych osobowych. Ściśle przestrzegam krajowych przepisów a w tym zakresie, z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maj 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE ) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych ). Dokładam wszelkich starań aby sprostować wszystkim wymaganiom wynikającym z rozporządzenia.

Zarówno w sprawie danych osobowych jak i wszystkich innych kwesti związaną z moją działalnością jestem dla Was dostępna pod numerem telefonu 513 868 446 oraz pod adresem sklep@marifashion.pl.

Wasze dane osobowe są przetwarzane na następujących podstawach:
1. Do realizacji składanych przez Was zamówieniach – (art.6 ust.1 lit.b) RODO
2. Aby utrzymać założone przez was konto w którym możecie sprawdzić historię swoich zamówień i status aktualnych zamówień.

Pamiętajcie że w każdej chwili macie prawo do zażądania ode mnie dostępu do swoich danych osobowych, a także ich sprostowania , usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Możecie również samodzielnie usunąć swoje konto.
Pamiętaj jednak, że usunięcie konta , usuwa konto ze sklepu i wszystkie informacje.

W razie pytań pozostaję do Waszej dyspozycji! Pozdrawiam.